גינה אורגנית

כל מה שרציתם לדעת על צמחים גידול ירקות והקמת גינות

שלום עולמי

| אין תגובות

כל העמים צריכים לקבל את האחדות שבין לילה נהפכת ל"נסיכה". כך גם אתה, במדינה בה חיים את חיי הערבות ההדדית, תהה כמו נסיך שבין לילה זוכה ליוקרת המתנות האין סופית. האמת, שמקובלים כותבים לנו על מצב שבו לא תחשוב על עצמך, הם מכנים זאת בכלל של ואהבת לרעך כמוך, כן, היית מאמין שלזה הם התכוונו, כיצד לעשות לך, כן לך, טוב מוחלט!

אז באותה המדינה המתנהלת  לפי החוקים שצוינו, בה החיים נפלאים, מלאים אור, אהבה, העיתונים מלאים בסיפורים יפים, הטלויזיה שוקקת חיים טובים ודוגמאות כיצד במהלך היום עזרו אנשים לזולת באשר נמצא. לא היית רוצה, אפילו לשעה אחת בלבד, אפילו לכמה דקות בודדות, לחיות ולהתרשם  ולנשום משם לעצמך?  אז בוא תהיה שותף עם בני ברוך, כי אתה זקוק לחיים מאושרים וטובים, בוא תתחבר לזולת, שם נמצא המפתח לקיום שכזה, בזה שתתן ותשפיע לו, שתרגיש יותר מקודם את המשמעות של להתחבר, ביחד, בהרגשת ערבות הדדית.

‏לקראת יום השואה עלה לאינסטגרם פרויקט בשם אווה סטוריס, המספר על חיי ילדה יהודייה בשואה, על מנת להציג מבט "עכשווי" על הימים החשוכים של השואה. מצער לגלות שהימים החשוכים חוזרים עם עליית האנטישמיות בכל העולם. אולם המאורעות מתרחשים כדי לאחד ולהציל את העם שלנו. נערים בגרמניה פתחו ערוץ באינסטגרם, ערוץ ניאו נאצי כמו סודי. העניין שמסתבר לאחר גילוי זה, כי הנו רק קצה קרחון, והטיפול רחוק מאוד מלהיות אפשרי, יש המון קבוצות אנונימיות בינתיים, הפועלות בשקרים ובמזימות כלפי היהודים, כמו שמספרים שישראל מפעילה ארגוני טרור כמו דע"ש. התרופה לאלו היא התרופה היחידה שהייתה ליהודים מדור לדור, לפי חכמת הקבלה: איחוד וחיבור, וטוב שעה אחת קודם!

ולמרות כל אלו, נמצא פתרון למהלכים אלו מדרך התחברותינו זה לזה עוד ועוד. כאשר אנו מאוחדים, לא מפולגים, תמיד נמצא את השפע והבטחון והאור, ותמיד כשאנו בהתנגדות ושנאה וזלזול זה לזה, הרי אלו יפריעו ויציגו עצמם שאינם בעדינו, אם כך, הכל תלוי בך! שינית דעה? אז השיר הראשון אותו נמליץ כדי שנבין משמעות חיובית בחיבור, הנו השיר של בני ברוך: "הנה הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד"!

כתיבת תגובה

שדות חובה *.